ייבוא אישי פורד רפטור F150

בטח יצא לכם בעת השכרת רכב בחו"ל לנהוג ברכב אשר לא חשבתם שתנהגו עליו אי פעם בארץ.

כזה שהנהיגה בו חלקה בכבישים הגדולים ביותר בחו"ל. היום זה לא חלום, ענף הרכב פתוח לתחרות ויש אפשרות מצוינת עבור הקונים לייבא רכבים מיצרניות הרכב המובילות בחו"ל לארץ.

רכבים יוקרתיים שבארץ יעלו לכם כפול מהמחירים בחו"ל או שלא קיימים בארץ, היום מייבאים אותם לארץ. קחו לדוגמא את רכב היוקרה פורד רפטור, דגם שלא נמכר בארץ, מה הופך אותו לדגם יוקרתי שהייתם מעוניינים שיהיה שלכם?

ייבוא אישי פורד רפטור f150
ייבוא אישי של Ford raptor F150 לישראל

קצת נתונים על דגם F-150

פורד, יצרנית הרכב הותיקה והיוקרתית הציגה את פורד רפטור בדגם מחודש הנקרא F-150 .          

אז מה מייחד את הדגם החדיש? החלק הקדמי מודגש יותר, לחלק התחתון נוספו מיגונים ופגוש שקשה להתעלם ממנו בזכות פנסי הלד הבולטים. בנוסף לרכב היוקרתי הזה נוספה נעילת צמיגי שטח גדולה במיוחד. בתוך הרכב תוכלו להנות ממיקומים רחבים בעיצוב חדשני ואופנתי במיוחד הכולל מסך גדול וריפודי עור המאפיינים את רכבי היוקרה.

לפורד F150  מנוע V6 ונפח מגדשים 3.5 ליטר. זהו מנוע חזק ביותר והספקו עומד על כ- 400 כ"ס. לרכב מערכת כפולה המאפשרת חלוקה של הנעה בין הגלגלים האחוריים לקדמיים והיא גם מאפשרת התאמה לנסיעה במקומות שונים ומזג אויר פחות נוח. כך לדוגמא תוכלו לנסוע בחופשיות על חול, סלעים, גשם וקרח ולא תרגישו בהבדל בין נסיעה זו לנסיעה רגילה. מבחינת מסיביות השלדה, נראה כי פורד השתדלה מאוד ליצור שלדה קלה יותר מהדגם הקודם ועל כן רמת ההאצה שלה הרבה יותר גבוהה. בהחלט מדובר בדגם פאר מיוחד.

כמה יעלה פורד רפרטור ביבוא אישי?

עלות ייבוא פורד רפרטור בדגם F-150 יכולה להגיע אליכם ביבוא אישי בעלות של כ- 450 אלף שקלים. כל דגמי F של חברת פורד טובים מאוד ונמכרים, F150 היא ה"ברבור הלבן" של דגמי F.

אם אתם מעוניינים בדגם משופר, יוקרתי שיספק לכם נוחות מקסימלית אשר לא מתפשרת על אף פרט, אין ספק שדגם זה הוא הדגם בשבילכם. בישראל לא מביאים לארץ את הדגם הזה בשל המחירים הגבוהים, אך אם חשקה נפשכם ברכב החלומות הזה, בהחלט תוכלו לרכוש את הדגם הזה ביבוא אישי.

יבוא אישי של רכבי יוקרה יעלה לכם פחות מיבוא על ידי יבואניות הרכבים, כל מה שתצטרכו הוא להבין את החוקים ליבוא אישי בארץ או יותר טוב מכך להיעזר בחברות אשר זה תחום ההתמחות שלהם. אצלנו בחברת LC Pro נוכל לעזור בכל הקשור ליבוא רכבי יוקרה, בזה אנו מתמחים. אצלנו הבירוקרטיה מול הרשויות בארץ הרבה יותר פשוטה.

אנו נעשה עבורכם את העבודה. כל מה שתצטרכו הוא לבחור את הרכב שאתם מעוניינים בו ואנחנו נתווך בין הסוכן של היצרן לרשויות בארץ והכל כמובן על פי החוק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
סגירת תפריט