מחירי רכבים ביבוא אישי

יבוא אישי של רכבים הוא תחום יחסית חדש בארץ. רבים מהישראלים לא מכירים עדיין את האפשרות להזמין רכב מחו"ל ולכן מעטים יבחרו באפשרות זו, אך חשוב שתדעו שיש המון יתרונות ליבוא אישי של רכבים מחו"ל.

אחד מהיתרונות הגדולים הוא המחיר! בעוד רכב בארץ עולה מאוד יקר, יבוא אישי מחו"ל יעלה לכם הרבה פחות וזהו הליך שבסופו של דבר הרבה יותר משתלם.

דבר נוסף שהוא יתרון מאוד גדול הוא ההיצע הגדול של הדגמים שלא מגיעים ליבואניות בארץ. רכבים רבים בעלי נוחות מקסימאלית עם ירידה לפרטים הקטנים ביותר, לא מגיעים לארץ ונוכל לראות אותם על הכביש רק במידה ועשו להן ייבוא אישי.

אז כמה יעלה לכם לייבא רכב חדש מחו"ל, רכב יד שניה או רכב יוקרה? במאמר זה תוכלו להתרשם מטווח המחירים, העלויות המתלוות ומהתהליך של ייבוא רכב אישי מחו"ל לארץ.

כמה עולה לייבא רכב לישראל
כמה עולה לייבא רכב לישראל?

עלות יבוא אישי

עלות רכבים בייבוא אישי יהיו תלויים לרוב בסוג הרכב, השנה ומיקומו. לכל יצרנית רכבים יש את מחירי המחירון שלה המפורסמים במדינות השונות.

כמובן שיש שוני בין רכבים חדשים, יד שניה ורכבי יוקרה. רכבים חדשים בייבוא אישי יעלו בטווח מחירים של 18,000-20,000 ש"ח. במידה ומדובר ברכבים יד שניה, העלויות נעות בטווח של 16,500- 17,500 ש"ח, רכבי אספנות לרוב יעלו יותר ורכבי יוקרה גם, אבל המחיר שלהם עדיין יהיה מחיר יותר זול מהארץ.

כך לדוגמא, ממוצע עלות של   פורד F150 חדשה משנת 2019 בחו"ל תעלה כ- 18,650 ש"ח, דגם שלא בהכרח תמצאו בארץ. לייבוא מחו"ל מתלווים מחירים נוספים אשר קשורים לחוקים בארץ.

למחיר הרכב תצטרכו להוסיף מחיר הובלה יבשתית וימית, בדיקות תקינות רכב, עלות שחרור הרכב מהנמל ומיסים. למרות תוספת העלויות, עדיין יהיה יותר משתלם לקנות את הרכב בחו"ל.

אז למה משתלם לקנות רכב ביבוא אישי בחו"ל?

בראש ובראשונה כי המחיר הרבה אבל הרבה יותר זול. מחירון הרכב בחו"ל נמוך בהרבה מהמחירון בארץ אשר בו נכלל גם תג המחיר שלוקחות יבואניות הרכבים. התחרות בארץ כעת הופכת גדולה כי משתלם מאוד לייבא את הרכב מחו"ל.

נכון, יש בזה בירוקרטיה של טפסים ומשא ומתן מול רשויות המס והמכס בישראל, אך בהחלט תוכלו לחסוך הרבה שקלים בקניית הרכב שאתם הכי רוצים. וכל זאת בעוד אתם בוחרים את הרכב הרצוי לכם מבלי להתפשר על הדגמים שנמכרים בארץ.

לגבי כל נושא הבירוקרטיה, אין אתם חייבים לשבור את הראש לבד. כיום ניתן להיעזר בחברות אשר מכירות את הנושא מקרוב ויודעות לעשות את המשא ומתן על הצד הטוב ביותר ולעמוד בחוקים של המדינה.

חשוב שתבחרו חברה עם ניסיון בתחום, אנו בחברת LC פרו מומחים בתחום ונשמח לתת מהידע שלנו ולעזור לכם לייבא את המכונית עבורכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
סגירת תפריט