ייבוא אישי ביואיק אנקלייב

יבוא רכב מחו"ל הוא בגדר חלום עבור אנשים רבים, לרוב, אנשים בארץ לא מכירים את הפרוצדורה, לעיתים המחשבה היא שיבוא רכב מחו"ל מיועד לעשירים מבנינו, אך אין זה נכון, עם ליווי נכון, תוכלו להשיג את הרכבים שאתם רוצים בלי קשיים מיותרים. יבוא רכב באופן אישי יאפשר לכם ליהנות מדגמים ייחודיים של רכבים, חדשים או ישנים, שמיובאים רק עבורכם ונותנים לכם חווית נהיגה כמו שתמיד רציתם. אחד מהרכבים היוקרתיים הוא הביואיק אנקלייב.

מדובר ברכב שטח המשמש גם כרכב פנאי, יש בו איכויות של רכבים אירופאים למרות היותו אמריקאי. זהו רכב אשר דומה לרכב הלקסוס במידה זו או אחרת. מדובר על רכב ענק מימדים עם שפע של מקום. בדגם הביואיק אנקלייב הלכו הפעם על חדשנות וזה מה שהחזיר אותם להתמודד בשוק אל מול היצרניות הגדולות והמובילות.

יבוא אישי ביואיק אנקלייב
ייבוא אישי של Buick enclave לארץ

אז מה מייחד את ביאיק אנקלייב משאר הרכבים?

קודם כל נפח מנוע V6 מכובד של 3.6 ליטר בעל 275 כוח סוס ותיבת הילוכים אוטמטית עם שישה הילוכים. דבר נוסף ומפנק במיוחד הוא העיצוב החדשני, מרווח מאוד ומאפשר ישיבה נעימה ברכב. 

Buick אנקלייב מגיעה עם אבזורים כמו מצלמה בנסיעה לאחור, מערכת DVD לכל המושבים ברכב, מערכת ניווט מהמשוכללות שיש וכל זה עם מושבים מחוממים ומפנקים. מעבר לזה, הנראות של הרכב מדהימה וכוללת ריפודי עור, הגה בשילוב עץ ועור לאחיזה טובה יותר.

גם מבחינת בטיחות, לביואיק אנקלייב יש מענה לא רע. הרכב מצטייד בבקרת יציבות אלקטרונית וחיישני לחץ אויר מצוינים, חיישני חניה, חלון גג חשמלי, שקע 110 וולט.

כמה תעלה לכם ביואיק אנקלייב ביבוא אישי ואיך לעשות את זה נכון

מדובר על רכב פאר יוקרתי במיוחד, ויבוא של ביאוטיק אנלקלייב לארץ ביבוא אישי בעלות של כ- 33,000 $.

זהו דגם שנמצא רק בחו"ל, לא תוכלו לקנות אותו בארץ. תהליך היבוא כולל בתוכו בירוקטיה מול הרשויות בישראל, על מנת שתעשו זאת נכון ותעבדו על פי החוקים כאזרחים שומרי חוק, עליכם להבין את הפרטים הקטנים ביותר, לא להחסיר אף מסמך וחתימה אחרת אתם עלולים להסתכן בהחזרת הרכב חזרה ליצרנית. הדבר החשוב ביותר הוא לברר על סוכן ישיר של היצרנית בחו"ל.

נסו להימנע מסוכנים לא רשמיים של היצרניות, במצב זה אתם עלולים להסתכן ביבוא של מכונית גנובה. הדרך הטובה ביותר לייבא רכב לארץ מבלי להיכנס לכל מה שסובב את היבוא, הוא להיעזר במומחים.

כיום בארץ יש חברות אשר ישמחו לעשות את היבוא עבורכם, הם מבינים בתהליך ובפרטים הכי קטנים ויוכלו לעזור בתיווך בין המשרדים בארץ למשרדים בחו"ל.

אלו חברות שמכירות היטב את חוקי המכס בארץ וחוקי המס על רכבים. פנו אלינו עוד היום, חברת אל סי פרו, מומחית ביבוא אישי של רכבים ובפרט רכבי יוקרה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
סגירת תפריט