יבוא רכבי יוקרה

בשנים האחרונות לעומת שנים קודמות, אנו רואים מגמה של עליה בקניית רכבי יוקרה בישראל. נתח השוק של רכבי יוקרה הולך וגדל ב-2-3 אחוזים בכל שנה. לעליה זו סיבות רבות, אחת מהן פתיחת השוק לתחרות בינלאומית המאפשרת יבוא אישי של רכבי יוקרה מחו"ל לארץ בעלויות יותר נמוכות. בעבר רכב יוקרה היה סמל סטאטוס רק לעשירים, כיום כמעט כל אחד יכול להנות מרכב יוקרה במחיר משתלם.

הוזלו המחירים לייבוא מכוניות יוקרה

ישראלים רבים מעוניינים להנות מרכב אשר מאפשר עבורם נוחות ויוקרה ואם ניתן לעשות זאת במחיר יותר זול אז למה לא? הוזלת המחיר בעזרת פתיחת הענף לייבוא מחו"ל הוא יתרון ענק גם לכל חובבי מכוניות הפאר אשר נהנים מנסיעה על הכביש עם המכוניות הטובות ביותר.

יבוא רכבי יוקרה לישראל
יבוא רכבי יוקרה לישראל

אילו מכוניות יוקרה תוכלו לייבא מחו"ל?

ההיצע בחו"ל הוא ענק! כל מכונית שתרצו תוכלו למצוא במדינות השונות. החוכמה היא להכיר את מכוניות היוקרה והפאר הכי טובות שקיימות היום בענף הרכבים ואין כמו התחושה של נהיגה בדרכים פתוחות ובין הכבישים מהירים עם רכב איכותי ויוקרתי. אם אתם מעוניינים ברכב יוקרתי ביבוא אישי כדאי שתבחנו את ענף הרכבים האיטלקי. אלו רכבים בעלי מנוע חזק, מראה מוקפד שלא מתפשר גם על הפרטים הכי קטנים ואם אנו מחפשים רכב יוקרה ביבוא אישי, אין ספק שנשים דגש על כל פרט ופרט בקניית הרכב. במאמר זה ריכזנו לכם מספר דוגמאות לרכבי יוקרה ביבוא אישי שכדאי לכם להכיר.

פורד מוסטנג

רכב יוקרה המיוצר על ידי חברת פורד, זהו רכב שניתן להזמין רק ביבוא אישי לארץ. דגם ה GT עם מנוע V8 בנפח 5.0 ליטר שמפיק 435 כ"ס ו-55.5 קג"מ. עלות הדגם היוקרתי ביבוא אישי יעלה לכם כ- 249 אלף ש"ח.

האמר H3- אם חשבתם על חיית שטח, חשבתם על סוג ההאמר הזה, מגיע עם צמיגים גדולים, מטפס בלי בעיה על סלעים ועובר בורות בקלות. תוכלו להנות בו מנעילת דיפרנציאל ואפשרות לזוויות תזוזה מעולות. הדגם האחרון שלו הוא מ-2008 ועלותו היא כ- 330 אלף ש"ח.

לקסוס IS 300h

ניתן לקבל את הלקסוס בשלוש רמות. הרמה היוקרתית ביותר היא חבילת High Premium  אשר כוללת מערכת סראונד יוקרתית רמקולים ונגן DVD, מסך בגודל 10.3 אינץ' בטכנולוגיית Remote Touch, מצלמת עזר לחניה וחיישני חניה אחוריים וקדמיים מקוריים עם חיווי על גבי המסך המרכזי הגה עם כוונון חשמלי. תוכלו לקבל את רכב הפאר הזה בעלות של כ-295 אלף ש"ח.

שברולט קורבאט

מכונית הספורט היוקרתית בעלת שמונה דורות אשר משתפרות מדור לדור. כל הדורות של הרכב מתאפיינות בקלות השלדה והמנוע. כך לדוגמא,  קורבט Z06 של שנת 2015 יש 650 כ"ס ממנוע LT4 מוגדש עשוי אלומיניום בתצורת V8 ובנפח 6.2 ליטר. אם תרצו לרכוש את המכונית הזו ביבוא אישי היא תעלה לכם כ- 456 אלף ש"ח.

נסכם

לסיכום, המגמה של ייבוא רכבי יוקרה הולכת וגדלה, היא כנראה תמשיך גם לקראת 2020 ותאפשר לכם לנהוג ברכב החלומות שלכם. אצלנו ב- LC pro תוכלו להנות ממבחר הדגמים של רכבי היוקרה והפאר ביבוא אישי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
סגירת תפריט