יבוא אישי רכב יד שניה

לאחר קניית בית, לרוב נקנה רכב חדש או רכב יד שניה. רכבים הפכו להיות הבית השני של כולנו, חצי מהיום אנו מבלים בתוכם והנוחות חשובה מאוד. לעיתים אף חווית הנהיגה ברכב היא גדולה יותר מהנוחות, כך לדוגמא, בעת השכרת רכב בחו"ל, לרוב נחפש את רכב החלומות שלא נוכל לנהוג בו בארץ. בארץ היבוא של דגמי מכוניות מוגבל, ולכן מוגבל גם בשוק המכוניות יד שניה. לא כל ההיצע שיש בחו"ל קיים בארץ.

האם אפשר לייבא רכב יד שניה לישראל?

כיום בעידן הגלובלי אין בעיה לייבא רכב יד שניה בייבוא אישי, ולהנות מההיצע הקיים במדינות השונות. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המכונית הרצויה, למלא קצת טפסים, לעבור בירוקרטיה קצרה ותוכלו לנסוע ברכב החלומות אשר יכלול את הפרטים הקטנים שהייתם רוצים ברכב שלכם.
התופעה של יבוא רכב יד שניה מחו"ל לארץ אינה תופעה רווחת, רוב הישראלים לא מכירים את האפשרות ליבוא אישי של רכבים יד שניה. לרוב תשמעו על כך מחברים ששהו בחו"ל ורצו לייבא את הרכב שלהם כאשר חזרו.

בשנים האחרונות זהו תחום שהולך וגדל בארץ בשל היתרונות הרבים שקיימים ביבוא אישי על פני קניית רכב בארץ. במאמר זה אנו נמנה מספר יתרונות ליבוא של רכבים לארץ ואולי גם אתם תשקלו את האפשרות לרכוש את רכב החלומות שלכם בחו"ל.

יבוא רכבים יד שניה
ייבוא רכבים יד שניה לישראל

היתרונות בהזמנת רכב יד שניה ביבוא אישי

מ-2016 המודעות לייבוא של רכבים מחו"ל הולכת וגדלה, עובדה זו קשורה בתמיכה של ישראל בפתיחת ענף הרכבים ויצירת תחרות בשוק זה. פתיחת השוק לתחרות הביאה את האפשרות והתמיכה בארץ ליבוא אישי של מכוניות, מכוניות יוקרה ובפרט מכוניות יד שניה ודגמים שלא קיימים. לרכבים אשר מוזמנים ביבוא אישי מחו"ל יש מספר יתרונות סופר חשובים. דבר ראשון שחשוב שתדעו, רכבים ביבוא אישי עולים פחות מרכבים אצל יבואניות הרכבים בארץ. העלויות בחו"ל נמוכות בהרבה מבארץ. כל העלות הגבוהה שגובות יבואניות הרכבים יורדת וזה משמעותית מוריד את המחיר. יתרון נוסף זו העובדה שתוכלו להנות מהיצע גדול של רכבים אשר מספקים את הצרכים שלכם. לא תצטרכו להתפשר על ההיצע הקיים בארץ, אלא לבחור מהמגוון העצום ולדייק בבחירת הפרטים הקטנים ביותר של הרכב שלכם. ואם כבר מדברים על נושא העלויות, חשוב שתדעו שאם אתם מזמינים רכבים ידידותיים לסביבה תוכלו לקבל הטבה במס אשר גם מורידה במחיר הרכב.

מה כדאי לכם לדעת כאשר עושים ייבוא אישי יד שניה של רכבים לארץ

כאשר מייבאים רכב יד שניה לארץ התהליך טיפה יותר מורכב מהסיבה שזהו רכב שכבר נסע על הכביש. כאשר עושים יבוא כזה לארץ, עדיף לתת לחברה אשר מתמחה ביבוא רכבים יד שניה לארץ, חברה אשר מכירה היטב את החוקים ויודעת לעשות את התיווך בין הגורמים בארץ לגורמים בחו"ל. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, חברת LC  פרו ולהנות משירות הכולל ליווי לכל אורך התהליך מצוות מומחים אשר מכיר את הנושא מקרוב ויודע להכווין אתכם בקניית הרכב בחו"ל ובתהליך תקין מול הרשויות בארץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
סגירת תפריט