יבוא רכב - גלריית רכביםהסטטיסטיקה מגלה כי בכל שנה כ-250,000 איש נפגעים בישראל בתאונות, מתוכם, רק 50,000 פגיעות מתרחשות במסגרת של תאונות דרכים. תאונות רבות מתרחשות דווקא בבית, במהלך טיולים וגם בעת הליכה שגרתית ברחוב. התאונות הללו עשויות להביא עמן פגיעות גופניות משמעותיות, פגיעות הגוררות אבדן כושר עבודה, פגיעה כלכלית, מוגבלות גופנית, ימי מחלה ולא מעט כאבים ותסכול. פוליסת ביטוח תאונות אישיות נועדה למתן מענה לאותן פגיעות בתאונות המרחשות בסביבה האישית הפרטית. 

מהי תאונה אישית?

תחת הקטגוריה תאונות אישיות נכללות תאונות המתקיימות תוך פגיעה חיצונית פתאומית וחד פעמית. כך למשל, תאונה אישית תהיה נפילה מסולם, חבלה בעקבות נפילה של חפץ על האדם, פגיעות אש ועוד. פוליסות ביטוח תאונות אישיות מכסות בחלקן באופן חלקי מקרים של פגיעות בתאונות דרכים, ישנם גם פוליסות אשר מחריגות לחלוטין כיסוי או מתן פיצוי כספי במקרה של פגיעה בתאונת דרכים.  

רכישת פוליסת תאונות אישיות היא צעד נבון בכל גיל, הורים לילדים ישמחו לגלות כי הילדים מבוטחים בביטוח תאונות אישיות בבית הספר ובמוסדות החינוך לגיל הרך. אם טרם רכשתם כיסי תאונות אישיות לעצמכם כדאי למהר לעשות זאת. 

מה מעניקה לי פוליסת הביטוח?

ראשית, חשוב לציין כי כמו כל פוליסת ביטוח אחרת, גם פוליסת ביטוח תאונות אישיות מעניקה שקט נפשי. יחד עם פוליסת ביטוח חובה לרכב, כיסוי ביטוח לאומי בפני תאונות עבודה ופוליסת ביטוח תאונות אישיות תוכלו לדעת בבטחה כי הנכם מכוסים היטב לכל פגיעה. הכיסוי אותו מעניקות הפוליסות משתנה בין חברות הביטוח, קיימות פוליסות המציעות פיצוי כספי חד פעמי הניתן במקרה של פגיעה בתאונה אישית, הפיצוי ניתן ביחס להיקף הפגיעה וחומרתה. קיימות פוליסות אשר מציעות פרט לפיצוי הכספי גם כיסויים חלקיים למימון טיפולים רפואיים או טיפול סיעודי במסגרת הרפואה הפרטית. יש להדגיש כי נפגעים בתאונות אישיות זכאים לקבל טיפול רפואי במסגרת קופת חולים. 

כמה עולה ביטוח תאונות אישיות?

עלות הביטוח משתנה בהתאם להיקף הכיסוי וסכומי הפיצוי אותם כוללת הפוליסה, לרוב, אין מדובר בפוליסה יקרה. התעריפים אותם תתבקשו לשלם בעבור פוליסת ביטוח תאונות אישיות מקיפה לא יעלו על 50 שקלים לחודש. כיסוי תאונות אישיות חיוני בכל גיל ובכל שלב בחיים, ככל שתצטרפו לביטוח בגיל מוקדם יותר כך תצליחו לצבור וותק וזכויות בחברת הביטוח. 

דגשים חשובים על פוליסת תאונות אישיות 

א. הפוליסות מעניקות כיסוי עד גיל 80.

ב. פוליסת ביטוח תאונות אישיות אינה מכסה נזקי פגיעה עצמית מכוונת, נזקי פעילות צבאית או נזקים הנגרמים בעקבות שימוש בסמים או אלכוהול. 

ג. חלק מהפוליסות מחריגות כיסוי לפגיעות המתרחשות במסגרת של פעילות ספורט תחרותית.

ההצטרפות לביטוח אינה מותנית בבדיקות רפואיות או מילוי שאלונים ארוכים, לרוב תתבקשו להשיב על 3 שאלות קצרות בלבד, למידע נוסף -ביטוח-תאונות-אישיות

 

יבוא אישי | קטלוג רכבי יוקרה יבוא אישי | מכוניות יוקרה | הצעת מחיר ליבוא רכבמטוס מנהלים |   

 השכרת רכב יוקרה לחתונה | טויוטה סולרו | מלגזות 

Luxurycars © 2008-2009