יבוא רכב - גלריית רכביםנסיעה עם רכב יוקרה כגון שברולט לצפון יכולה לספק חווייה של ממש לחובבי הריגושים שביניכם. שברולט היא רכב נפלא המאפשר לכם לנסוע במהירות גבוהה (מבלי לעבור על החוק) כדי להגיע לצימר ולבקתת העץ באופן הטוב ביותר. אחת המושבות היפות שמצויות בו היא ראש פינה שנמצאת למרגלות הר כנען והעיר צפת. ראש פינה מכילה בתוכה את היופי המרהיב של אחד האזורים היפים בצפון. צימרים בראש פינה מאפשרים לחוות את הטבע בהתגלמותו וליהנות מחופשה מלאת אנרגיות שירעננו את שגרת יומכם. 

 סוכנויות רכב בעידן המודרני ובתרבותינו אנו נהפכו לעסק רווחי ופופולרי בעל תחרות ממשית בשוק, אף זכיינות לסוכנות רכב נהפך לתחום בו יזמים מתעניינים, בחיפושכם אחר סוכנות ממנה תוכלו להשכיר את הרכב שיקח אתכם לחופשה המפנקת, תוכלו להינות ממחירים תחרותיים.
 
לראות את האור 
במהלך חייכם אתם חווים את הרעש העצום שבשגרה. חופשה תעזור לכם ולנפשכם להירגע, לצבור כוחות מחודשים ולהצליח לנקות את הראש שלכם. צימרים בראש פינה יתנו לכם את השקט הדרוש עבורכם תוך סיפוק הנאה שאינה מוכרת מהשגרה האופפת אתכם. בין עצים ומדשאות ירוקות, מעל פסגת ההרים וצמוד לבריכה, בכל מקום שבו תבחרו תזכו לקבל את ההנאה המושלמת.
 
מתאים לכל אחד
צימרים בראש פינה מתאימים לכל הרכב שתרצו לשלב. חופשה זוגית רומנטית להעצמה זוגית תאפשר לכם ליהנות ולחזק את כל מה שנעשה רופף במשך הזמן, חופשה משפחתית תוביל את ההנאות והגיבוש המשפחתי ועם החברים ניתן להתפרק מחוץ למסגרת המשפחתית. כל אחד יוכל למצוא לעצמו את ההנאה הפרטית שלו באמצעות הצימרים בראש פינה.  
 
לא בושה להודות
שגרת החיים לא מאפשרת לנו להצליח למצות את הדברים אותם אנחנו באמת אוהבים כאשר יוצאים לחופשה זוגית או משפחתית יכולים להגשים מעט את הדברים המעניינים אותנו באמת. ניתן יהיה לצאת לטיולים בחיק הטבע, ליהנות בבריכה ולהתפנק במגוון טיפולי ספא. לא בושה יהיה להודות שגם אתם צריכים חופשה אמיתית ממש כמו בסרטים. אז קחו לעצמכם דקה למחשבה ותתחילו לדמיין אתכם נהנים בצימרים בראש פינה.
 

יבוא אישי | קטלוג רכבי יוקרה יבוא אישי | מכוניות יוקרה | הצעת מחיר ליבוא רכבמטוס מנהלים |   

 השכרת רכב יוקרה לחתונה | טויוטה סולרו | מלגזות 

Luxurycars © 2008-2009